seatandsofa

SEAT&SOFA
“Koltuktaki Tarzınız”

Yenilikçi yaşam tarzı kavramı

50 yıldan beri günümüze süregelen yolculuk… Bugün gelinen noktada İstanbul ve Babaeski’de yer alan entegre koltuk fabrikalarımızda ürettiğimiz ürünlerin kalitesi ve dizaynıyla yurt içi ve yurt dışında aranan bir marka ve koltukta tek adres olduk.
Vizyonumuz; yaşam tarzı konseptinde yenilikçi olmaktır. İhtiyaçları karşılamak ve yaşam tarzını zenginleştirmek için yeniliklerimizle fark yaratmaktır.

Üretim uzmanlığımız ile ürün portföyümüze sürekli yeni ürünler ekleyerek müşterilerimiz tarafından beğenilen, sektöründe önder bir firma olmaktır.

Başarımızın özünde yenilikçi ve kaliteli ürün anlayışımız yatmaktadır. Geçmişimizde ki başarıda tecrübeli ve gayretli çalışanlarımızın büyük payı olduğu bilinciyle çalışanlarımızla geleceğimizi şekillendiriyoruz.

1963

Seat&Sofa'nın hikayesi 1963 yılında Metebronz ile ortak olarak Türkiye'deki ilk metalle birleşen mobilya ve mobilya aksesuar üretimiyle başladı.

1974

1974 yılına gelindiğinde sayısız ürün seçeneği ve birçok başarılı çalışma sonrası yapılan ortaklık sonlandırılıp, Tem Mobilya olarak Ankara Siteler'de mobilya üretimi ve satışına başlayarak mağazacılığın temelleri atılmış oldu.

1980

1980 yılında mobilya üretimi devam ederken, mobilya aksesuar ve kulp üretimine başlandı. Aynı yılda İstanbul Çağlayan'da mobilya aksesuarı üretimi ve satışı için şubeler açıldı.

1987

Türkiye'deki ekonomik politikanın değişimi nedeniyle ithalat kapıları açıldı ve 1970 yılından itibaren Avrupa'daki bütün aksesuar fuarlarını takip ederek ülkemize uygun mobilya sektörünün görsel ve teknik ihtiyaçlarını karşılayan ürün ithalatına başlandı.

1994

İthalatını yaptığımız Avrupa'nın en prestijli firmalarıyla çalışma ve üretimlerini yakından takip etme fırsatı 1994'te Kırklareli Babaeski'de örnek aldığımız tesisler gibi bir üretim hattına sahip olma düşüncesiyle fabrikamızın temelleri atıldı.

1997

Kırklareli Babaeski'de 15.000 metrekare kapalı alana sahip fabrikamız, Artem Mobilya adı ile faaliyete hazır hale geldi. Türkiye'de ilk defa İtalyan standartında ve tarzında gerçek deri koltuk üretimine başlandı.

2017

İstanbul Sancaktepe'de 7.000 metrekare kapalı alana sahip ikinci üretim tesisimizin açılışını gerçekleştirdik ve Babaeski ile eş zamanlı olarak üretimimize devam ettik.

2022

Sektörde geçirdiğimiz yılların, katıldığımız onlarca fuarın, aldığımız sayısız ödüllerin ışığında gelişmeye, öğrenmeye ve büyümeye devam etmekteyiz.

Neden Seat & Sofa ?

Yılların verdiği deneyim ve tecrübe ile bugünlere gelen firmamız, müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmaktadır. Kaliteli ürünlerimiz ve zengin ürün çeşitlerimizle sizlere her zaman en iyi hizmeti sunuyoruz.

Memnuniyet
0 %
Kalite
20 %
Hizmet
40 %
Başarı
60 %

Instagram'da Biz

Güncel kampanya ve duyurularımız için instagram sayfamızı takip edin. Fırsatları kaçırmayın!

Shopping Cart0

Sepet